KONST / Litografier / Färglitografi 16873029
nr 1687 3029
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 29x42 cm, yttermått inklusive ram: 37x51 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:11:37
400 kr
500 kr